Mng Kargo Doğubank Şubesi

Adres

Şeyh Geylani Mahallesi Yalıköşkü Caddesi No: 26 Eminönü Fatih İstanbul

Telefon

0 212 519 7339

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Doğubank Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Doğubank Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Doğubank Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Doğubank Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Doğubank şubesine güzergah çizdirmek için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Doğubank Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Doğubank Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Doğubank Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Doğubank Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.