Mng Kargo Fincancılar Şubesi

Adres

Mercan Mahallesi Fincancılar Caddesi No: 27/B Eminönü Fatih İstanbul

Telefon

0 212 514 6589

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fincancılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fincancılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fincancılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Fincancılar şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifialmak için Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fincancılar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Fincancılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Fincancılar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından alt kısımda büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Fincancılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.