Mng Kargo Çapa Şubesi

Adres

Deniz Apdal Mahallesi Ahmet Vefik Paşa Caddesi No: 36/A Çapa Fatih İstanbul

Telefon

0 212 584 4505

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çapa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çapa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çapa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Çapa şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Çapa ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çapa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Çapa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çapa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Çapa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.