Mng Kargo Çapa Şubesi

Adres

Deniz Apdal Mahallesi Ahmet Vefik Paşa Caddesi No: 36/A Çapa Fatih İstanbul

Telefon

0 212 584 4505

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çapa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çapa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çapa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Çapa şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Çapa ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çapa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Çapa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çapa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Çapa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.