Mng Kargo Yeşildirek Şubesi

Adres

Sururi Mahallesi Katırcıoğlu Sokak No: 33 Eminönü Fatih İstanbul

Telefon

0 212 511 9650

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşildirek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşildirek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşildirek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış adresini seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Yeşildirek Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla gidebilirsiniz. Mng Kargo Yeşildirek şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşildirek Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşildirek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yeşildirek Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Yeşildirek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.