Mng Kargo Yeşildirek Şubesi

Adres

Sururi Mahallesi Katırcıoğlu Sokak No: 33 Eminönü Fatih İstanbul

Telefon

0 212 511 9650

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşildirek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşildirek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşildirek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış adresini seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Yeşildirek Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla gidebilirsiniz. Mng Kargo Yeşildirek şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşildirek Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşildirek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yeşildirek Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Yeşildirek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.