Mng Kargo Tahtakale Şubesi

Adres

Rüstempaşa Mahallesi Kalçın Sok. No: 34 Eminönü Fatih İstanbul

Telefon

0 212 519 7669

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tahtakale Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tahtakale Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tahtakale Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Tahtakale şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tahtakale Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tahtakale Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda görünecektir.

Mng Kargo Tahtakale Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Tahtakale Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Tahtakale Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.