Mng Kargo Alsancak Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi Şair Eşref Bulvarı 1434. Sokak No: 10/A Alsancak Konak İzmir

Telefon

0 232 464 7079

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alsancak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alsancak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alsancak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Alsancak şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Alsancak ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk. Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genellikle altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Konumunuz
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alsancak Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Alsancak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Alsancak Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından alt kısımda büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Alsancak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.