Mng Kargo Basmane Şubesi

Adres

İsmet Kaptan Mahallesi Fevzipaşa Bulvarı 1364. Sokak No: 2/1-A Basmane Konak İzmir

Telefon

0 232 441 8446

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Basmane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Basmane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Basmane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Basmane şubesine yakın değilseniz alternatif vesaitle erişim sağlayabilirsiniz.
Detayları sayfanın başında belirtilen Basmane şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Basmane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Basmane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Basmane Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Basmane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.