Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi

Adres

Akdeniz Mahallesi Mimar Kemalettin Caddesi 1333. Sokak No: 11/A Konak İzmir

Telefon

0 232 425 0716

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi'nin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri çoğunlukla alttaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Mimar Kemalettin Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Akabinde alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.