Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi

Adres

Akdeniz Mahallesi Mimar Kemalettin Caddesi 1333. Sokak No: 11/A Konak İzmir

Telefon

0 232 425 0716

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi'nin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri çoğunlukla alttaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Mimar Kemalettin Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Mimar Kemalettin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.