Mng Kargo Halimağa Şubesi

Adres

Yenişehir Mahallesi 1145/7 Sokak No: 2/C Yenişehir Konak İzmir

Telefon

0 232 469 9063

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halimağa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halimağa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halimağa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Halimağa Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye güzergah sormak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halimağa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Halimağa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Halimağa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Halimağa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.