Mng Kargo Halimağa Şubesi

Adres

Yenişehir Mahallesi 1145/7 Sokak No: 2/C Yenişehir Konak İzmir

Telefon

0 232 469 9063

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halimağa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halimağa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halimağa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Halimağa Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye güzergah sormak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halimağa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Halimağa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Halimağa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Halimağa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.