Mng Kargo Lozan Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi 1376. Sokak No: 1/A Alsancak Konak İzmir

Telefon

0 232 422 0429

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Lozan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Lozan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Lozan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Lozan şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifini sormak üzere Google tarafından sunulan Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk. Çizilen rotalar ile araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi önerilen alternatifler aslında ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Lozan Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre ekranda görünecektir.

Mng Kargo Lozan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Lozan Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip yürütebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Lozan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.