Mng Kargo Liman Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No: 300/D Konak İzmir

Telefon

0 232 465 2706

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Liman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Liman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Liman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Liman şubesinin konumuna yakın değilseniz toplu taşımayla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Liman şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Liman Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz trafik durumu ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Liman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Liman Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son adım olarak hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Liman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.