Mng Kargo Kahramanlar Şubesi

Adres

Dr. Mustafabey Caddesi No: 41/A Alsancak Konak İzmir

Telefon

0 232 464 7001

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kahramanlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kahramanlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kahramanlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Kahramanlar şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Kahramanlar şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kahramanlar Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım yöntemleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Kahramanlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kahramanlar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kahramanlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.