Mng Kargo Kahramanlar Şubesi

Adres

Dr. Mustafabey Caddesi No: 41/A Alsancak Konak İzmir

Telefon

0 232 464 7001

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kahramanlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kahramanlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kahramanlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Kahramanlar şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Kahramanlar şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kahramanlar Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım yöntemleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Kahramanlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kahramanlar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kahramanlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.