Mng Kargo Efes Şubesi

Adres

Akdeniz Mahallesi Gazi Bulvarı 1336. Sokak No: 7/A Çankaya Konak İzmir

Telefon

0 232 489 5239

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Efes Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Efes Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Efes Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Efes şubesinin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Efes Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Efes Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Efes Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde hemen sağındaki büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Efes Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.