Mng Kargo Hisarönü Şubesi

Adres

Ahmetağa Mahallesi 863. Sokak No: 2/A Konak İzmir

Telefon

0 232 489 5413

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hisarönü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hisarönü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hisarönü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Hisarönü şubesinin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hisarönü Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Hisarönü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Hisarönü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Hisarönü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.