Mng Kargo Hisarönü Şubesi

Adres

Ahmetağa Mahallesi 863. Sokak No: 2/A Konak İzmir

Telefon

0 232 489 5413

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hisarönü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hisarönü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hisarönü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Hisarönü şubesinin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hisarönü Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Hisarönü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Hisarönü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Hisarönü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.