Mng Kargo Şair Eşref Şubesi

Adres

İsmet Kaptan Mahallesi 1371. Sokak No: 3/A Konak İzmir

Telefon

0 232 489 6750

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şair Eşref Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şair Eşref Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şair Eşref Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Şair Eşref Şubesi'nin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile varabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Şair Eşref şubesine yol tarifi için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şair Eşref Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Şair Eşref Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şair Eşref Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip yapmanız mümkün. Genellikle kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Şair Eşref Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.