Mng Kargo Pasaport Şubesi

Adres

Akdeniz Mahallesi 1343. Sokak No: 27 Konak İzmir

Telefon

0 232 445 5259

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pasaport Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pasaport Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pasaport Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Pasaport şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Pasaport şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk. Rotaların çizimi genellikle farklı hususlara bağlıdır:

Konumunuz, şubeye olan mesafeniz, trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pasaport Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranda görünecektir.

Mng Kargo Pasaport Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Pasaport Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Pasaport Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.