Mng Kargo Kemeraltı Şubesi

Adres

Uğur Mahallesi 849. Sokak No: 4/D Konak İzmir

Telefon

0 232 482 3554

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kemeraltı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kemeraltı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kemeraltı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Kemeraltı Şubesi'nin konumuna uzak bir konumdaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Kemeraltı şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kemeraltı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kemeraltı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kemeraltı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kemeraltı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.