Mng Kargo Kemeraltı Şubesi

Adres

Uğur Mahallesi 849. Sokak No: 4/D Konak İzmir

Telefon

0 232 482 3554

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kemeraltı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kemeraltı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kemeraltı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Kemeraltı Şubesi'nin konumuna uzak bir konumdaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Kemeraltı şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kemeraltı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kemeraltı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kemeraltı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak alttaki büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Kemeraltı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.