Mng Kargo 19 Mayıs Şubesi

Adres

19 Mayıs Mahallesi Yaşar Doğu Sokak Çiftçi Apt. No: 14/A Şişli İstanbul

Telefon

0 212 266 3380

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo 19 Mayıs Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo 19 Mayıs Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo 19 Mayıs Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

19 Mayıs şubesinin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk. Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi genellikle altta yer alan değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo 19 Mayıs Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifleri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve yöntemler harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo 19 Mayıs Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için 19 Mayıs Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo 19 Mayıs Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.