Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi

Adres

Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No: 17 Ağazağa Şişli İstanbul

Telefon

0 212 267 5307

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz farklı taşıtlarla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun İstanbul Merkez şubesine Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için İstanbul Merkez Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonucu görmek için sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.