Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi

Adres

Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No: 17 Ağazağa Şişli İstanbul

Telefon

0 212 267 5307

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz farklı taşıtlarla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun İstanbul Merkez şubesine Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için İstanbul Merkez Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo İstanbul Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.