Mng Kargo Kuştepe Şubesi

Adres

İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi No: 16/18 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 291 1620

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kuştepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kuştepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kuştepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kuştepe Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz.

Kuştepe şubesine yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kuştepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Kuştepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kuştepe Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kuştepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.