Mng Kargo Kuştepe Şubesi

Adres

İzzetpaşa Mahallesi Yeniyol Caddesi No: 16/18 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 291 1620

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kuştepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kuştepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kuştepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kuştepe Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz.

Kuştepe şubesine yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kuştepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Kuştepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kuştepe Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Akabinde alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kuştepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.