Mng Kargo Esentepe Şubesi

Adres

Gülbahar Mahallesi Gayret Sokak No: 5 Esentepe Şişli İstanbul

Telefon

0 212 356 0384

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esentepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esentepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esentepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Esentepe şubesinin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı taşıtlarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esentepe Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tarifler Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Esentepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Esentepe Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Esentepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.