Mng Kargo Rentaş Şubesi

Adres

Maslak Mahallesi Ahi Evren Caddesi No: 29 Maslak Şişli İstanbul

Telefon

0 212 286 5517

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rentaş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rentaş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rentaş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Rentaş şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Rentaş şubesine yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rentaş Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Rentaş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Rentaş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son adım olarak altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Rentaş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.