Mng Kargo Rentaş Şubesi

Adres

Maslak Mahallesi Ahi Evren Caddesi No: 29 Maslak Şişli İstanbul

Telefon

0 212 286 5517

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rentaş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rentaş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rentaş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Rentaş şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Rentaş şubesine yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rentaş Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Rentaş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Rentaş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak da alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Rentaş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.