Mng Kargo Maslak Şubesi

Adres

Maslak Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi Nazmi Akbacı Ticaret Merkezi No: 122 Maslak Şişli İstanbul

Telefon

0 212 346 1750

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Maslak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Maslak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Maslak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Maslak şubesine yakında değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Maslak Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Maslak Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Maslak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Maslak Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Maslak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.