Mng Kargo Maslak Şubesi

Adres

Maslak Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi Nazmi Akbacı Ticaret Merkezi No: 122 Maslak Şişli İstanbul

Telefon

0 212 346 1750

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Maslak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Maslak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Maslak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Maslak şubesine yakında değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Maslak Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Maslak Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Maslak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Maslak Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Maslak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.