Mng Kargo Elektrokent Şubesi

Adres

Halil Rıfatpaşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 5 No: 311 Okmeydanı Şişli İstanbul

Telefon

0 212 220 6207

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Elektrokent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Elektrokent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Elektrokent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Elektrokent şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Burada verilen yol tarifi tamamen belli değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Elektrokent Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik açısından en uygunu seçilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Elektrokent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Elektrokent Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Elektrokent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.