Mng Kargo Kurtuluş Şubesi

Adres

Bozkurt Mahallesi Kurtuluş Caddesi No: 138 Kurtuluş Şişli İstanbul

Telefon

0 212 248 2466

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurtuluş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurtuluş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurtuluş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo'nun Kurtuluş Şubesi'ne uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Kurtuluş şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Burada verilen yol tarifi tamamen ayrı ayrı etkileri olan değişkenlere bağlıdır:

  • Yola çıkış konumunuz
  • Trafik yoğunluğu
  • Acil durumlar ya da afetler
  • Mesafeler
  • Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurtuluş Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Kurtuluş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kurtuluş Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kurtuluş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.