Mng Kargo Bomonti Şubesi

Adres

Halide Edip Adıvar Mahallesi Sarıçiçek Sokak No: 8/A Şişli İstanbul

Telefon

0 212 210 3438

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bomonti Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bomonti Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bomonti Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Bomonti şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Bomonti şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bomonti Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi trafik de hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Bomonti Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bomonti Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Çoğu zaman internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Bomonti Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.