Mng Kargo Bomonti Şubesi

Adres

Halide Edip Adıvar Mahallesi Sarıçiçek Sokak No: 8/A Şişli İstanbul

Telefon

0 212 210 3438

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bomonti Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bomonti Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bomonti Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Bomonti şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Bomonti şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bomonti Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi trafik de hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Bomonti Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bomonti Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Bomonti Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.