Mng Kargo Teknoser Şubesi

Adres

Cendere Yolu No: 17 Ayazağa Şişli İstanbul

Telefon

0 212

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Teknoser Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Teknoser Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Teknoser Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Teknoser Şubesi'nin konumuna uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye güzergah çizimi için Google Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Teknoser Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Teknoser Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Teknoser Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı unuttuysanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Teknoser Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.