Mng Kargo Kocamansur Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Kocamansur Sokak Sevimli İş Merkezi No: 45 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 230 5192

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kocamansur Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kocamansur Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kocamansur Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kocamansur şubesinin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kocamansur Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Kocamansur Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kocamansur Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak altında bulunan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kocamansur Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.