Mng Kargo Kocamansur Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Kocamansur Sokak Sevimli İş Merkezi No: 45 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 230 5192

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kocamansur Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kocamansur Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kocamansur Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kocamansur şubesinin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kocamansur Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Kocamansur Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kocamansur Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen yanındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kocamansur Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.