Mng Kargo Ortaklar Şubesi

Adres

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Ünsal Sokak Saruhan Apartmanı No: 1 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 266 7886

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortaklar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortaklar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortaklar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Ortaklar şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Ortaklar şubesine yol tarifi almak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortaklar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Ortaklar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Ortaklar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Ortaklar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.