Mng Kargo Ortaklar Şubesi

Adres

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Ünsal Sokak Saruhan Apartmanı No: 1 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 266 7886

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortaklar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortaklar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortaklar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Ortaklar şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Ortaklar şubesine yol tarifi almak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortaklar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Ortaklar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Ortaklar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da sağ taraftaki büyütece dokunun. Takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Ortaklar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.