Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesi

Adres

Mecidiyeköy Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi Mehmet Gönenç Sok. Aydagül İş Merkezi No: 6/2 Zincirlikuyu Şişli İstanbul

Telefon

0 212 267 2194

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Zincirlikuyu Şubesi'nin konumuna yaya gidilemiyorsa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Zincirlikuyu şubesine güzergah çizimi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Zincirlikuyu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun akabinde alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Zincirlikuyu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.