Mng Kargo Nişantaşı Şubesi

Adres

Halasgargazi Mahallesi Valikonağı Caddesi Süleyman Nazif Sokak No: 16 Pangaltı Şişli İstanbul

Telefon

0 212 296 6256

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nişantaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nişantaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nişantaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Nişantaşı şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Nişantaşı şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk. Nişantaşı Şubesi için çizilen güzergahlar çoğunlukla aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Güzergahı etkileyen şeyler
  • Konumunuz
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nişantaşı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Nişantaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Nişantaşı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Nişantaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.