Mng Kargo Nişantaşı Şubesi

Adres

Halasgargazi Mahallesi Valikonağı Caddesi Süleyman Nazif Sokak No: 16 Pangaltı Şişli İstanbul

Telefon

0 212 296 6256

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nişantaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nişantaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nişantaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Nişantaşı şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Nişantaşı şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk. Nişantaşı Şubesi için çizilen güzergahlar çoğunlukla aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Güzergahı etkileyen şeyler
  • Konumunuz
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nişantaşı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Nişantaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Nişantaşı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Nişantaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.