Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesi

Adres

Büyükdere Caddesi Şimşir Binası No: 106 Denizbank Mekezi Şişli İstanbul

Telefon

0 212 267 2194

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Denizbank Merkez şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Denizbank Merkez şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz. Burada verilen yol tarifi aslında altta yer alan hususlara bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ve varış süresi ekranda belirecektir.

Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Denizbank Merkez Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.