Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesi

Adres

Büyükdere Caddesi Şimşir Binası No: 106 Denizbank Mekezi Şişli İstanbul

Telefon

0 212 267 2194

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Denizbank Merkez şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Denizbank Merkez şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz. Burada verilen yol tarifi aslında altta yer alan hususlara bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ve varış süresi ekranda belirecektir.

Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Denizbank Merkez Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Denizbank Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.