Mng Kargo Beşevler Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi 3. Cadde Şevket Süreyya Aydemir Sok. (Eski 44. Sokak) No: 8/10 Beşevler Çankaya Ankara

Telefon

0 312 222 3024

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Beşevler şubesinin adresine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Beşevler ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak üzere Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşevler Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Beşevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Beşevler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Beşevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.