Mng Kargo Emek Şubesi

Adres

Beştepe Mahallesi Bosna Hersek Caddesi No: 26/B Emek Çankaya Ankara

Telefon

0 312 213 8808

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Emek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Emek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Emek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Emek şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Emek şubesine yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Emek Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Emek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Emek Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Emek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.