Mng Kargo Çayyolu Şubesi

Adres

Çayyolu Mahallesi 8. Cadde No: 155/A Çayyolu Çankaya Ankara

Telefon

0 312 235 7718

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çayyolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çayyolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çayyolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Çayyolu şubesine yakın değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çayyolu şubesineyol tarifi almak üzere Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çayyolu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çayyolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Çayyolu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Ayrıca kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Çayyolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.