Mng Kargo Çayyolu Şubesi

Adres

Çayyolu Mahallesi 8. Cadde No: 155/A Çayyolu Çankaya Ankara

Telefon

0 312 235 7718

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çayyolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çayyolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çayyolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Çayyolu şubesine yakın değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çayyolu şubesineyol tarifi almak üzere Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çayyolu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çayyolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Çayyolu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra alttaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Çayyolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.