Mng Kargo Birlik Şubesi

Adres

Çukurca Mahallesi 441. Caddesi No: 31 Birlik Çankaya Ankara

Telefon

0 312 496 3694

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Birlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Birlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Birlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Birlik şubesine yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Birlik şubesine güzergah sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri tamamen alttaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Güzergahın yoğunluğu, mesafesi ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Birlik Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Birlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Birlik Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibi yapmanız mümkün.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Birlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.