Mng Kargo Cevizlidere Şubesi

Adres

Cevizlidere Mahallesi Cevizlidere Caddesi No: 51/13-14 Balgat Çankaya Ankara

Telefon

0 312 472 9409

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cevizlidere Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cevizlidere Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cevizlidere Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Cevizlidere şubesinin bulunduğu yere yürüme mesafesinde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cevizlidere Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Cevizlidere Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Cevizlidere Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Cevizlidere Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.