Mng Kargo Söğütözü Şubesi

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi 2127. Sokak No: 38/A Söğütözü Çankaya Ankara

Telefon

0 312 219 7777

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Söğütözü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Söğütözü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Söğütözü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Söğütözü şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Söğütözü şubesine Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Söğütözü Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Söğütözü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Söğütözü Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Söğütözü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.