Mng Kargo Söğütözü Şubesi

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi 2127. Sokak No: 38/A Söğütözü Çankaya Ankara

Telefon

0 312 219 7777

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Söğütözü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Söğütözü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Söğütözü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Söğütözü şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Söğütözü şubesine Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Söğütözü Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Söğütözü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Söğütözü Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak da alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Söğütözü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.