Mng Kargo Meşrutiyet Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 41/F Kızılay Çankaya Ankara

Telefon

0 312 435 8311

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meşrutiyet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meşrutiyet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meşrutiyet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Meşrutiyet Şubesi'nin bulunduğu adrese yakında değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Meşrutiyet şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genellikle aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meşrutiyet Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Meşrutiyet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Meşrutiyet Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun akabinde sağ taraftaki büyütece dokunun. Takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Meşrutiyet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.