Mng Kargo Cinnah Şubesi

Adres

Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi No: 46/B Cinnah Çankaya Ankara

Telefon

0 312 442 0268

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cinnah Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cinnah Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cinnah Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Cinnah Şubesi'ne yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Cinnah Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cinnah Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Cinnah Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Cinnah Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Cinnah Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.