Mng Kargo Dikmen Şubesi

Adres

Osman Temiz Mahallesi Dikmen Caddesi No: 329/A Dikmen Çankaya Ankara

Telefon

0 312 481 4755

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dikmen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dikmen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dikmen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Dikmen şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Dikmen şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dikmen Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Dikmen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Dikmen Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi yürütebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Dikmen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.