Mng Kargo Dikmen Şubesi

Adres

Osman Temiz Mahallesi Dikmen Caddesi No: 329/A Dikmen Çankaya Ankara

Telefon

0 312 481 4755

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dikmen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dikmen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dikmen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Dikmen şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Dikmen şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dikmen Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Dikmen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Dikmen Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Genellikle internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bir sonraki adım olarak alttaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Dikmen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.