Mng Kargo Kolej Şubesi

Adres

Fidanlık Mahallesi Adakale Sokak No: 16/2 Kızılay Çankaya Ankara

Telefon

0 312 431 1741

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kolej Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kolej Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kolej Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Kolej şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Kolej şubesine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kolej Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Kolej Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kolej Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kolej Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.