Mng Kargo Kolej Şubesi

Adres

Fidanlık Mahallesi Adakale Sokak No: 16/2 Kızılay Çankaya Ankara

Telefon

0 312 431 1741

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kolej Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kolej Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kolej Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Kolej şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Kolej şubesine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kolej Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Kolej Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kolej Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kolej Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.