Mng Kargo Esat Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi Nenehatun Caddesi No: 8/A Çankaya Ankara

Telefon

0 312 437 0631

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Esat şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifini sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Esat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Esat Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alttaki büyütece dokunun. Kargo takip doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Esat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.