Mng Kargo Esat Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi Nenehatun Caddesi No: 8/A Çankaya Ankara

Telefon

0 312 437 0631

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Esat şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifini sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Esat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Esat Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Esat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.