Mng Kargo Meclis Şubesi

Adres

Ayrancı Mahallesi Güvenlik Caddesi No: 29/C Aşağıayrancı Çankaya Ankara

Telefon

0 312 418 0950

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meclis Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meclis Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meclis Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Meclis Şubesi'ne yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Meclis şubesine rota ve yol tarifi almak için Haritalar teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meclis Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Meclis Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Meclis Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Meclis Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.