Mng Kargo Yıldız Şubesi

Adres

Hilal Mahallesi Hollanda Caddesi No: 15/A Çankaya Ankara

Telefon

0 312 441 1839

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yıldız Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yıldız Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yıldız Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Yıldız şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine rota sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yıldız Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Yıldız Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Yıldız Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Akabinde sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Yıldız Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.