Mng Kargo Tunus Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi Tunus Caddesi No: 9/3 Kavaklıdere Çankaya Ankara

Telefon

0 312 419 4424

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tunus Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tunus Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tunus Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Tunus şubesinin adresine uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı taşıtlarla varabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Tunus şubesine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz. Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar çoğunlukla farklı etki ağırlığı olan konulara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Bulunduğunuz yer
  2. Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tunus Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tunus Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tunus Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Tunus Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.