Mng Kargo Bilkent Şubesi

Adres

Üniversiteler Mahallesi Bilkent 2. Park Sitesi B/2 Blok No: T3/1 Bilkent Çankaya Ankara

Telefon

0 312 227 0210

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bilkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bilkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bilkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Bilkent şubesine uzak bir konumdaysanız toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Bilkent şubesine yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bilkent Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Bilkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Bilkent Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Bilkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.