Mng Kargo Çukurambar Şubesi

Adres

100. Yıl Mahallesi 1525. Sokak No: 13/A Çankaya Ankara

Telefon

0 312 284 3794

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çukurambar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çukurambar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çukurambar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip yeni bir işleme gerek yok.

Çukurambar şubesinin bulunduğu yere yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Çukurambar şubesine güzergah çizimi için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları aslında aşağıda sayılan hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çukurambar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Çukurambar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çukurambar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı unuttuysanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çukurambar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.