Mng Kargo Çukurambar Şubesi

Adres

100. Yıl Mahallesi 1525. Sokak No: 13/A Çankaya Ankara

Telefon

0 312 284 3794

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çukurambar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çukurambar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çukurambar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip yeni bir işleme gerek yok.

Çukurambar şubesinin bulunduğu yere yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Çukurambar şubesine güzergah çizimi için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları aslında aşağıda sayılan hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çukurambar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Çukurambar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çukurambar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak altında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Çukurambar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.