Mng Kargo Öveçler Şubesi

Adres

Öveçler Mahallesi Öveçler 2. Cadde No: 21/1 Çankaya Ankara

Telefon

0 312 472 6811

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Öveçler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Öveçler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Öveçler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Öveçler Şubesi'nin bulunduğu adrese yakın değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Öveçler şubesine güzergah sormak için Google Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Öveçler Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Öveçler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Öveçler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibi yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Öveçler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.