Mng Kargo Hoşdere Şubesi

Adres

Aziziye Mahallesi Hoşdere Caddesi No: 89/A Yukarı Ayrancı Çankaya Ankara

Telefon

0 312 442 2551

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hoşdere Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hoşdere Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hoşdere Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Hoşdere şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Hoşdere ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hoşdere Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi trafik de göz önünde bulundurularak otomatik olarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Hoşdere Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Hoşdere Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak altında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Hoşdere Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.