Mng Kargo Hoşdere Şubesi

Adres

Aziziye Mahallesi Hoşdere Caddesi No: 89/A Yukarı Ayrancı Çankaya Ankara

Telefon

0 312 442 2551

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hoşdere Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hoşdere Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hoşdere Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Hoşdere şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Hoşdere ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hoşdere Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi trafik de göz önünde bulundurularak otomatik olarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Hoşdere Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Hoşdere Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Hoşdere Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.